Productes
Màquina d'ompliment d'oli automàtica GT33 1ml 2ml 5ml CBD THC HHC de Green Time
Màquina d'ompliment d'oli d'alta precisió GT33 Tensió d'entrada: 110V/220VIEficiència d'injecció: 600~1500pcs/hVelocitat d'injecció: 9 nivells de velocitat ajustable Volum del recipient: 1200 ml Interval d'ompliment: 0,05 ml - 9,99 ml Precisió: +/{ {13}}.01 ml Apte per a: oli CBD, líquid electrònic, oli THC Aplicació: cartutx, dispositiu de vaporització, beines, xeringa, etc.
Funció
GT33 Automàtic 1ml 2ml 5ml CBD THC HHC
Màquina d'ompliment d'oli de Green Time
La nostra màquina d'ompliment GT33 es ven bé als EUA i Europa, i és molt fàcil d'utilitzar, rentar i netejar, el rang d'ompliment és de 0.05-9,99 ml, podeu omplir 800-1500 pcs per hora. Pot ajudar-vos a estalviar molts costos d'ompliment d'oli.Si voleu saber més detalls, poseu-vos en contacte amb fred WhatsApp: +86 15986647278




Arxiu adjunt
| Ítem | Paràmetre de la màquina d'ompliment |
| Tensió d'entrada | 100 V |
| Potència d'entrada | 1500 W |
| Eficiència d'injecció | 600~1500pcs/H |
| Velocitat d'injecció | 9 nivells de velocitat ajustables |
| Volum del vaixell | 1200 ml*3 |
| Interval d'ompliment | 0,05 ml - 9,99 ml |
| Precisió | +/-0,01 ml |
| Temperatura de l'injector i del recipient | 77 - 194 F |
| Funcionament | Ompliment automàtic / farciment manual |
| Mida | Plataforma: 76 * 63 * 56 cm Màquina principal: 58 * 71 * 58 cm |
| Pes brut | 110 KG |
| Vestit per | Oli, líquid, suc, etc |
| Aplicació | Vape Pen d'un sol ús, beines, xeringa, etc. |
2. Característiques
1. Alta eficiència d'ompliment en la producció.
2. Molt fàcil d'utilitzar, rentar i netejar.
3. Amb funció de calor per líquid gruixut.
4. Interval d'ompliment: 0.05-9,99ml
5. Velocitat d'ompliment: 600-1500pcs
3. Sobre nosaltres
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd és un fabricant professional de productes de maquinari, tenim més de 10 anys d'experiència en la fabricació de diferents productes electrònics i màquines d'ompliment. Tots els nostres productes són de bona qualitat i a preus atractius. Tenim un equip de R + D excel·lent per desenvolupar nous productes i resoldre els problemes dels productes. El nostre producte ha guanyat una bona reputació de tots els nostres clients. Hi ha més de 300 treballadors experimentats de l'equip de producció que ens donen suport per complir totes les comandes dels nostres clients a temps. Creiem que el nostre equip serà més gran i més fort en un futur proper. Doneu la benvinguda a clients de tot el món a visitar-nos.
4. Preguntes freqüents
P1: a quina ciutat et trobes? com puc arribar a la teva fàbrica? Sou una empresa comercial o fàbrica?
A1: Estem a Dongguan, Guangdong. A una hora i mitja amb cotxe des de Shenzhen. Som fàbrica. Fabricació principalment de màquines d'ompliment de líquids, carros, dispositius i productes rellevants
Per a la màquina d'ompliment, oferim un servei local per a l'ensenyament i la reparació als EUA.
P2: Per què els vostres preus són més alts que els altres?
A2: Oferim màquines de millor qualitat al nostre negoci. Benvingut a fer una visita, veuràs la diferència.
P3: Quin és el vostre termini de lliurament?
A3: Normalment, 15 dies per completar la màquina, 10-12 dies per a l'enviament
P4: Com instal·lar les meves màquines quan arribi?
A4: Anirem a la vostra fàbrica per instal·lar les màquines i entrenar al vostre personal com operar les màquines.
P5: Quina és la vostra garantia?
A5: Tenim un any de garantia i suport tècnic de per vida. El nostre servei també inclou el manteniment de la màquina.
P6: Quin és el vostre termini de pagament?
A6: 100% de pagament abans de l'enviament de la màquina.
Dissenyem i produïm principalment vapors d'un sol ús i organitzem comandes OEM i ODM per a clients, i tenim el nostre propi enginyer que pot ajudar el client a desenvolupar nous dispositius o màquines. Si teniu algun pla per als vapors, poseu-vos en contacte amb nosaltres, us ajudarem a aconseguir-ho.
Etiquetes populars: Gt33 automàtica 1ml 2ml 5ml cbd thc hhc màquina d'ompliment d'oli de temps verd, Xina gt33 automàtica 1ml 2ml 5ml cbd thc hhc màquina d'ompliment d'oli de proveïdors de green time, fàbrica
Potser també t'agrada
MésMàquina d'ompliment d'oli de resina viva GT10 per a ...
MésMàquina d'ompliment d'oli de cànnabis de venda calen...
MésMàquina d'ompliment de carros d'alta eficiència Ompl...
MésSubministrament de fàbrica CBD THC HHC THC-P Màquina...
MésMàquina d'ompliment de carros de vape d'un sol ús 1M...
MésMàquina d'ompliment de cartutxos a l'engròs per a ol...
Enviar la consulta



