Productes
Màquina d'ompliment de cartutxos a l'engròs per a oli destil·lat CBD THC HHC
Màquina d'injecció d'alta precisió GT10 Tensió d'entrada: 110V/220VIEficiència d'injecció: 1000~2000pcs/hVelocitat d'injecció: 10 nivells de velocitat ajustable Volum del recipient: 550 ml Interval d'ompliment: 0,01 ml - 9,99ml Precisió: +/{ {13}}.01 ml Apte per a: oli CBD, líquid electrònic, oli THC Aplicació: cartutx, dispositiu de vaporització, beines, xeringa, etc.
Funció
Màquina d'ompliment de cartutxos a l'engròs per a oli destil·lat CBD THC HHC
Per a més detalls, contacteuWhatsApp: +86 15986647278










Arxiu adjunt
| Item | Paràmetre de la màquina d'ompliment |
| Tensió d'entrada | 100 V |
| Potència d'entrada | 200 W |
| Eficiència d'injecció | 800~2000pcs/h |
| Velocitat d'injecció | 10 nivells de velocitat ajustables |
| Volum del vaixell | 550 ml |
| Interval d'ompliment | 0,5 ml - 10ml |
| Precisió | +/-0,01 ml |
| Temperatura de l'injector i del recipient | 77 - 194 F |
| Mòdul injector | Extraïble i intercanviable |
| Funcionament | Semiautomàtic |
| Mida | 44 cm (L) * 44 cm (Al) * 28 cm (A) |
| Pes net | 22,5 KG |
| Vestit per | Oli, líquid, suc, etc |
| Aplicació | Vape Pen d'un sol ús, beines, xeringa, etc. |
Etiquetes populars: màquina d'ompliment de cartutxos a l'engròs per a oli destil·lat de cbd thc hhc, màquina d'ompliment de cartutxos a l'engròs de la Xina per a proveïdors d'oli de destil·lat de cbd thc hhc, fàbrica
Potser també t'agrada
MésMàquina d'ompliment d'oli de cànnabis de venda calen...
MésCanadà 2024 Màquina d'ompliment d'oli de cànnabis de...
MésMàquina d'ompliment d'oli de cànnabis per a carros d...
MésMàquines d'ompliment de cartutxos de THC / Farciment...
MésMàquina d'ompliment d'oli destil·lat CBD THC per a 5...
MésMàquines d'ompliment d'oli de cartutxos|Farcits dest...
Enviar la consulta






