Productes
Màquina d'ompliment de càpsules semiautomàtica
Màquina d'ompliment semiautomàtica, portàtil i d'alta precisió. Productes d'ompliment com cartutx, dispositiu Vape, beines, etc. Adequat per a oli CBD/THC, líquid electrònic, etc. No cal compressor d'aire, 10 nivells ajustables de velocitat d'ompliment, unes 1200 peces/hora. Fàcil d'utilitzar i netejar.
Funció
Màquina d'ompliment d'alta precisió GT10 i injectora

Màquina d'ompliment semiautomàtica, portàtil i d'alta precisió. Productes d'ompliment com cartutx, dispositiu Vape, beines, etc. Adequat per a oli CBD/THC, líquid electrònic, etc. No cal compressor d'aire, 10 nivells ajustables de velocitat d'ompliment, unes 1200 peces/hora. Fàcil d'utilitzar i netejar.
|
|
| Voltatge d'entrada | 100V |
| Potència d'entrada | 200W |
| Eficiència d'injecció | 800-2000pcs/h |
| Velocitat d'injecció | 10 nivells de velocitat ajustables |
| Volum del vaixell | 550 ml |
| Interval d'ompliment | {{0}},01 ml-2,0 ml |
| Temperatura de l'injector/del recipient | 77-194F |
| Mòdul injector | extraïble& intercanviable |
| Mida | 44 cm (L) * 44 cm (Al) * 28 cm (A) |
| Vestit per | Oli CBD, e líquid, oli THC |
| Aplicació | Cartutx, dispositiu de vaporització, beines, xeringa, etc |
● Visualització de detalls de la màquina (conté informació operativa)







●Paquet


●Ús del client

● Benvingut al contacte
Correu electrònic: sales18@greentime.com.cn
WhatsApp: més 86 17369498729
Etiquetes populars: màquina semiautomàtica d'ompliment de càpsules
Potser també t'agrada
Enviar la consulta


