Productes
Mini Box Mod amb Vape d'un sol ús de 2 ml de CBD
1. Funció de preescalfament Gran tassa d'oli i finestra visible2. Ompliment ràpid i fàcil 3. Feu clic al botó 5 vegades encès / de 4. Feu clic al botó 2 vegades per preescalfar 5. Material sense plom, de qualitat alimentària
Funció
Mini box mod amb vaporizador d'un sol ús de 2 ml de cbd
L'estructura del bolígraf d'un sol ús CBD és molt senzilla i còmoda, és fàcil de portàtil. A més, no cal reomplir, si heu acabat l'oli, i vomitar directament (atenció classificació d'escombraries)
Característiques principals del producte:
És petit i transportable, i es pot inhalar activat, o mantenir premut el botó per inhalar, l'element de calefacció de ceràmica per a la vostra experiència d'inhalació màxima. El mètode d'ompliment senzill per a l'ompliment superior fàcil, a continuació, feu clic al botó 5 vegades per activar/desactivar, també feu clic al botó 2 vegades per preescalfar
Mida: 32 * 18 * 67,7 mm
Volum: 2.0ML de capacitat
Forat d'entrada d'oli: 4 forats, mida del forat de 1,6 mm (mida del forat personalitzada)
Capacitat de la bateria: 400 mAh




Si heu estat buscant un dispositiu CBD o un bolígraf d'un sol ús per a la venda, poseu-vos en contacte amb mi a través de la informació següent i podeu obtenir preus a l'engròs molt més baixos, sigui quina sigui la vostra pregunta i sol·licitud, sempre estem preparats per ajudar-vos.
Correu electrònic: sales22@greentime.com.cn
Wechat/whatsapp: 15818383206
| Paràmetre | |
| Mida (L x A x A) | 32 * 18 * 67,7 mm |
| Pes net | 30.8g |
| Volum | 2.0ML |
| Forat d'admissió d'oli | 4 forats, mida del forat de 1,6 mm (mida del forat personalitzada) |
| Capacitat | 400 mAh |
| Resistència del cartutx | element de calefacció de ceràmica |
| Material | alumini+vidre de borosilicat alt |
| Carregant | Càrrega USBC |
| Característica | 1. Funció de preescalfament Gran tassa d'oli i finestra visible 2. Embolcall ràpid i fàcil 3. Feu clic al botó 5 vegades per activar/desactivar 4. Feu clic al botó 2 vegades per preescalfar 5. Material sense plom de qualitat alimentària |
| paquet | 40 peces de cos de vape cada safata Empaquetat en una caixa |
Etiquetes populars: mini box mod amb 2 ml cbd d'un sol ús vape, Xina mini box mod amb 2 ml cbd d'un sol ús vape proveïdors, fàbrica
Potser també t'agrada
Enviar la consulta




