Productes
Preu a l'engròs Màquina d'ompliment d'oli de cànnabis gruixut per a cartutx d'un sol ús
GT10+ Màquina d'ompliment d'oli manual/automàtica per a carros i vaporitzadors d'un sol ús Voltatge d'entrada: 110V/220VI Eficiència d'injecció: 1000~3000pcs/h per farciment de vaporitzador d'un sol ús 2000pcs pre-ompliment Velocitat d'injecció: 9 nivells de velocitat ajustable Volum del recipient: 05120 ml. - 9.99ml Precisió: +/-0,01 ml Adequat per a: oli CBD, líquid electrònic, oli THC Aplicació: cartutx, dispositiu de vaporització, pre-rolls, beines, xeringa, etc.
Funció
Preu a l'engròs Màquina d'ompliment d'oli de cànnabis gruixut per a cartutx d'un sol ús
La nostra màquina d'ompliment GT10 es ven bé als EUA i Europa, és molt fàcil d'utilitzar, rentar i netejar, el rang d'ompliment és de 0,05 a 9,99 ml, podeu omplir 800-1600 unitats per hora. Pot ajudar-vos a estalviar molts costos d'ompliment d'oli.Si voleu conèixer més detalls sobre la màquina d'ompliment GT10+, poseu-vos en contacte amb WhatsApp: +86 15986647278, podem fer una videotrucada per mostrar-vos com utilitzar la màquina.




Arxiu adjunt
| Item | Paràmetre de la màquina d'ompliment |
| Tensió d'entrada | 110 V/220V |
| Potència d'entrada | 1500 W |
| Eficiència d'injecció | 1000~3000pcs/h 2000-4000pcs/h per a pre-roll |
| Velocitat d'injecció | 9 nivells de velocitat ajustables |
| Volum del vaixell | 1200 ml |
| Interval d'ompliment | 0,05 ml - 9.99ml |
| Precisió | +/-0,01 ml |
| Temperatura de l'injector i del recipient | 77 - 194 F |
| Funcionament | Ompliment automàtic / farciment manual |
| Mida | Plataforma: 76 * 63 * 56 cm Màquina principal: 58 * 71 * 58 cm |
| Pes brut | 28 KG+56 KG |
| Vestit per | Oli, líquid, suc, etc |
| Aplicació | Vape Pen d'un sol ús, beines, xeringa, etc. |
2. Característiques
1. Alta eficiència d'ompliment en la producció.
2. Molt fàcil d'utilitzar, rentar i netejar.
3. Amb funció de calor per líquid gruixut.
4. Interval d'ompliment: 0,05-9,99 ml
5. Velocitat d'ompliment: 1000-3000pcs
3. Sobre nosaltres
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd és un fabricant professional de productes de maquinari, tenim més de 10 anys d'experiència en la fabricació de diferents productes electrònics i màquines d'ompliment. Tots els nostres productes són de bona qualitat i a preus atractius. Tenim un equip de R + D excel·lent per desenvolupar nous productes i resoldre els problemes dels productes. El nostre producte ha guanyat una bona reputació de tots els nostres clients. Hi ha més de 300 treballadors experimentats de l'equip de producció que ens donen suport per complir totes les comandes dels nostres clients a temps. Creiem que el nostre equip serà més gran i més fort en un futur proper. Doneu la benvinguda a clients de tot el món a visitar-nos.
4. Preguntes freqüents
P1: a quina ciutat et trobes? com puc arribar a la teva fàbrica? Sou una empresa comercial o fàbrica?
A1: Estem a Dongguan, Guangdong. A una hora i mitja amb cotxe des de Shenzhen. Som fàbrica. Fabricació principalment de màquines d'ompliment de líquids, carros, dispositius i productes rellevants.
Pel que fa a la màquina d'ompliment, si teniu cap pregunta o problema quan feu servir la màquina, envieu-nos els vídeos per mostrar-los, esborrarem la vostra confusió per proporcionar la solució
P2: Quin és el vostre termini de lliurament?
A2: Normalment 15 dies per completar la màquina, 10-12 dies per a l'enviament
P3: Com instal·lar les meves màquines quan arribi?
A3: Tenim vídeos per mostrar-vos com configurar-lo, com utilitzar-lo, recollir l'oli restant, rentar i netejar.
Si cal, podem fer una videotrucada per mostrar-vos com configurar, utilitzar, netejar i resoldre els problemes.
P4: Quina és la vostra garantia?
A4: Tenim un any de garantia i suport tècnic-de tota la vida. El nostre servei també inclou el manteniment de la màquina.
P5: Quin és el vostre termini de pagament?
A5: 100% de pagament abans de l'enviament de la màquina.
Dissenyem i produïm principalment vapors d'un sol ús i organitzem comandes OEM i ODM per als clients, i tenim el nostre propi enginyer que pot ajudar el client a desenvolupar nous dispositius o màquines. Si teniu plans per als vaporitzadors o configureu línies de producció, poseu-vos en contacte amb nosaltres, us ajudarem a aconseguir-ho.
A continuació es mostren alguns dels nostres vapors d'un sol ús de motlle privat, podem fer el vostre disseny amb diferents mà d'obra, i també podeu canviar la forma de la finestra, si voleu, també podem fer l'embalatge per a vosaltres, no dubteu a contactar amb whatsApp+86 15986647278











https://www.facebook.com/100090135820958/videos/1149881509773534
Etiquetes populars: Màquina d'ompliment gruixuda d'oli de cànnabis de preu a l'engròs per a cartutx de vape d'un sol ús, màquina d'ompliment gruixuda d'oli de cànnabis de preu a l'engròs a la Xina per a proveïdors de cartutxos de vape d'un sol ús, fàbrica
Potser també t'agrada
MésMàquina d'ompliment de cartutxos de vaporitzador d'o...
MésGT10 Màquina d'ompliment d'oli de cànnabis 0,5 ml 1 ...
MésMàquina d'ompliment d'oli d'Ecig Vape d'alta precisi...
MésMàquina d'ompliment de carro d'alta producció Màquin...
MésMàquina d'ompliment d'oli gruixut THC d'alta qualita...
MésCartutx GT10 de 0,5 ml / 1 ml / 2 ml / màquina d'omp...
Enviar la consulta





