Productes
Hotsale 0.5 ml 1 ml 2 ml Vape Pen Màquina d'ompliment de líquid destil·lat Carret semiautomàtic Omplidor d'oli gruixut Accessori de dipòsit de 550 ml
Tensió d'entrada: 100 V
Eficiència d'injecció: 1000 ~ 2000pcs/h
Velocitat d'injecció: 10 nivells de velocitat ajustables
Volum del recipient: 550 ml
Interval d'ompliment: 0,01 ml - 9,99 ml
Aplicació: cartutx, dispositiu Vape, beines, xeringa, etc
Funció
Hotsale 0.5ml 1ml 2ml Vape Pen Màquina d'ompliment de líquid destil·lat Carret semiautomàtic Omplidor d'oli gruixut Accessori de dipòsit de 550 ml
La teva companya de màquina Lisa, WhatsApp: 86 17369498729

Introducció a la màquina
La màquina d'ompliment de cartutxos flexible semiautomàtica portàtil GT10 és una solució compacta i eficient. Utilitzant-lo, podeu omplir cartutxos de vape i bolígrafs d'un sol ús amb oli de CBD. Senzilla i intuïtiva d'operar, la màquina ofereix un farcit precís i redueix els residus. La seva mida compacta és ideal per a petites empreses, laboratoris o particulars. Pot augmentar la productivitat i la precisió en el procés d'ompliment.




Paràmetre màquina
| Interval de volum prescindible | 0.1-9,99 ml |
| Capacitat del dipòsit d'oli | 550 ml o personalitza |
| Precisió de dispensació | ±1% |
| Sortida | 1200-2000pcs/hora |
| Font d'alimentació | AC220V/110V |
| Interval de temperatura | 0-120 Celsius |
| Material | tub de silici de qualitat alimentària; injector sense plom; Acer inoxidable |
| Control del panell | Pantalla tàctil, botó d'operació, sistema d'ompliment intel·ligent |
| Dimensions de la màquina | 440 * 440 * 280 mm, 22,5 kg |
| NW/GW | 22,5 kg/26 kg |
| Garantia | 24 mesos |
| Enviament | DHL/UPS/FedEx, tot servei porta a porta. |
| Pagament | Alibaba Pay, Paypal, T/T, Western Union, etc. |
Introducció a la funció


Paquet de màquina




Ús del client
Sortida: 1200-2000 unitats per hora
Flexible i adequat per omplir diferents tipus de cartutxos de CBD, bolígrafs d'un sol ús, xeringues i altres envasos per sota de 9,99 ml.
|
|
![]() |

Dispositiu de vaporització molt venut
|
Dispositiu de vaporització d'1 ml |
Dispositiu de vape de 2 ml amb botó |
Dispositiu de vaporització de doble cambra |
Si voleu obtenir algunes mostres per provar o saber més sobre la màquina d'ompliment, poseu-vos en contacte amb la Lisa,
WhatsApp: 86 17369498729
Etiquetes populars: hotsale {{0}}.5ml 1ml 2ml vape pen destil·lat màquina d'ompliment de líquid carro semiautomàtic farciment d'oli gruixut accessori de dipòsit de 550ml, venda hotsale de la Xina 0.5ml 1ml 2ml vape pen destil·lat màquina d'ompliment de líquid carro semiautomàtic farciment d'oli gruixut dipòsit de 550ml proveïdors d'accessoris, fàbrica
Potser també t'agrada
Més2024 Màquina d'ompliment d'oli de ploma vaporitzador...
MésMàquina d'ompliment de cartutxos / vape GT10 per a o...
MésMàquina d'ompliment gruixuda d'oli de cànnabis GT10
MésMàquina d'ompliment d'oli de vaporitzador d'un sol ú...
MésMàquina d'ompliment d'oli gruixut de CBD / THC / Dia...
MésGreen Time GT10 0.5/1ml/2ml/5ml Carros/Màquina d'omp...
Enviar la consulta











