Productes
Sistema de càpsules d'un sol ús de maquinari CBD a l'engròs
Capacitat del dipòsit: 1,0ml
Sistema de beines d'un sol ús, alumini amb adhesiu de colors
Control del botó: ajusta la tensió
Verd - 3,3V
Blau - 3,7V
Vermell - 4.2V
Funció
Sistema de pods d'un sol ús de maquinari CBD a l'engròs

Detalls del maquinari CBD
| Mida | 19,9 * 10 * 101 mm |
| Volum del pod | 1.0ml |
| Bobina | Bobina de quars |
| Cable de calefacció | SS 316 |
| Capacitat de la bateria | 300 mAh |
| Premeu el botó | 2 Feu clic a Preescalfament 3 feu clic per ajustar la tensió |
| Cap | Cap micro USB |
| Finestra | personalitzable |
| Cos de ploma | Adhesiu de colors personalitzable |
cos amb adhesiu 1
cos amb adhesiu 2
cos amb adhesiu 3
Forma de finestra personalitzable, finestra visible

Oferiu la millor experiència de fumar còmoda, apte per a oli de cbd/thc, oli molt més gruixut.
Inhala activat, Buttom activat
5 Clics per activar/desactivar
2 Clics per preescalfar
3 Clics per canviar els voltatges
LED verd-3.3v
LED blau-3.7v
LED vermell-4.1v

Per obtenir més servei OEM/ODM
WhatsApp: més 8613543309277
Email:sales05@greentime.com
Etiquetes populars: sistema de pods d'un sol ús de maquinari cbd a l'engròs
Potser també t'agrada
Enviar la consulta



